Hinnas sisaldub

Me pakume mugavat – KÕIK HINNAS teenust. Sul ei ole reisile minnes vaja kaasa võtta midagi muud, kui oma riided, isiklikud asjad ning vajalikud toiduained. Sa ei pea raiskama oma puhkuse ühte päeva asjade pakkimiseks ja teist päeva asjade lahtipakkimiseks. Ära muretse selle pärast, kas kõik vajalik sai ikka reisile kaasa võetud! Ära vaeva ennast sellega, et peale reisilt tulekut on vaja tegeleda asjade lahtipakkimisele! Võidad 2 päeva oma väärtuslikust ajast, mille saad juba puhkamisele pühendada.

Navigatsiooniseade koos kogu Euroopa kaartidega. Lisaks naviseadmes kogu info kämpingute ning matkasuvila peatuspaikade kohta.

Ohutuspakett ning apteek – lisaks tavapäraselt nõutud auto ohutuspaketile on olemas vajalikud esmaabivahendid (side, plaastrid, külmakott jms), pukseerimisköis, käivitusjuhtmed jne

Välimööbel – Kokkupandav  laud ning toolid vastavalt matkabussi istekohtade arvule tagamaks mugava äraolemise kogu reisiseltskonnale.

Markiis – Mõnusat kaitse nii kõrvetava päikese kui vihmasabina eest pakub kvaliteetne Thule markiis.

Jalgrattahoidja kuni 3-le rattale – võta oma jalgrattad rattad reisile kaasa ning matka sõltumatult.

Gaasigrill koos grilltarvetega – Ära muretse selle pärast kas mõnusaks barbequeks vajalikud vahendid on kaasas! Kõik on olemas!

TV koos DVD-mängijaga – Televiisoril HDMI ning USB ühendused. Installeeritud antenn võimaldab vaadata vabalevi kanaleid kogu Euroopas. Lisaks valik DVD-filme – kogumik nii kõige väiksematele kui ka täiskasvanutele.

2 gaasiballooni (11 L) matkaauto sooja vee ning küttega varustamiseks

Köögitarvete komplekt – Kohvimasin, potid, pannid, kausid, veekeedukann, noad, avajad, lõikelauad jne. Kõik, mis on vajalik ka kõige keerulisema roa valmistamiseks, on sul olemas, kokka muretult!

Lauanõude komplekt – Taldrikud, kausid, tassid, pokaalid, klaasid, noad, kahvlid ja lusikad kõigile matkabussis reisijatele. Pole vaja esimese asjana minna poodi ühekordseid nõusid muretsema, naudi puhkust looduses kvaliteetsetelt lauanõudelt!

Maitseainete komplekt – Sool, pipar ja suhkur on juba matkaautos olemas.

Voodiriiete komplektid – Kõik vajalik (padjad-tekid, voodipesu) magusa une tagamiseks on matkabussis juba olemas.

Käterätid – Suured ning väikesed käterätid vastavalt matkaauto kohtade arvule, jalarätik dušširuumi ning loomulikult köögikäterätikud.

Hügieenitarbed – Ära muretse kas WC-paber, seep ning duššigeel said kaasa! Esmasteks vajadusteks on matkaautos olema kõik vajalik.

Majapidamistarbed – Nõudepesuvahend, puhastusvahendid, lapid, ämber, pikendusjuhe, veevoolik ja kõik muu, mille järele võib automatkal olles vajadus tekkida.